М’які меблі Гагарін

Ми запускаємо в навколоземний простір неосяжно привабливі і безкрайньо зручні дивани, крісла та пуфи. Занурившись в нашу всесвіт і придивившись уважно до кожного дивану, Ви зрозумієте, що будь-яка модель – це окремий мікрокосмос, що складається з м’яких і невагомих наповнювачів, твердих дев’яних порід, тисяч стібків, строчок і утяжок, сотень кріплень і мільйонів ворсинок тканини. І до вибору кожної частинки дивана, оббивки чи то сервісу, ми підходимо дуже відповідально і натхненно, не боїмося експериментувати і реалізовувати самі фантастичні ідеї.

Космічна якість!

Ми ретельно стежимо за якістю наших диванів, крісел і пуфів , тканинок і кожного стібка. Продукція Gagarin ™ проводитися на серйозній меблевій фабриці і відповідає дуже суворрррим вимогам Держстандартів редакції 1979 року. Разом з цим, ми також використовуємо кращі рішення науково- технічного прогресу – кожна модель, яка виходить на орбіту, тестується по міжгалактичним стандартам якості ISO 9001. Наші фантастичні тканини, які прилітають до нас з усіх кінців всесвіту – це ідеально підігнані і надійні скафандри для диванів.

Ульотні ціни!

Ми знаємо, що Вам є на що витратити гроші, тому хочемо змінити на краще повсякденне життя без додаткових витрат. Коли ми проектуємо диван Гагарін, ми в першу чергу орієнтуємося на те, щоб його ціна була прийнятною, прагнемо робити все простіше, оптимальніше, ефективніше використовувати сировину, паливо та інші ресурси, щоб випускати в космічний простір якісні і при цьому недорогі дивани. Також у нас ПОСТІЙНО, а не тільки перед Новим Роком чи 8 Березня, діють акційні пропозиції та знижки, тому купити диван можна за дуууже приємною ціною.

Дизайн

У дизайні м’яких меблів Gagarin ™ є все необхідне, але немає нічого зайвого. Він простий, рідний, функціональний і красивий. Кожен землянин – від романтика до мінімаліста, зможе знайти свою модель – пряму кубічну Астру або грайливу Кассіопею. Можливо – витривалий Пегас? А може бути рідний стане космічна Вега? Та ще й з добротним кріслом! Політ Вашої фантазії буде втілений в життя – ми одягнемо об’єкт бажання в яскраву барвисту або м’яку пастельну обшивку, з радістю доставимо його в будь-який куточок всесвіту!

Ми інші!

Gagarin ™ – молода, амбіційна і дуже захоплена команда першопрохідців. Ми хочемо, щоб і Ви розділили нашу пристрасть до зручних , якісним і недорогим диванам. Ми молоді, але ми знаємо, що робимо і для цього у нас є все необхідне – велика сучасна фабрика, команда дизайнерів, конструкторів – технологів, фахівців по тканинах, продавців і непереборне бажання подарувати Вам тільки найкращі враження від польоту на диванах Гагарін! Ми віримо в мир у всьому космосі і в те, що в кожному будинку будь-якого куточка всесвіту повинен стояти стильний і якісний диван.

Останні новини
  • Знижка – 20% на “Зірку місяця” диван Андромеда
  • Акція: - 15% на всю продукцію Gagarin™
  • Диван в кредит в мережі фірмових відділів Gagarin ™!
  • Gagarin™ підтримує еко ініціативи!
  • Знижка – 20% на “Зірку місяця” диван Андромеда
  • -15% на всі моделі Gagarin™
  • Відкриття Альцеста
  • Знижка – 20% на “Зірку місяця” диван Оріон