М’які меблі

 

Ми запускаємо в навколоземний простір неосяжно привабливі і безкрайньо зручні дивани , крісла та пуфи. Занурившись в нашу всесвіт і придивившись уважно до кожного дивану , Ви зрозумієте , що будь-яка модель – це окремий мікрокосмос , що складається з м’яких і невагомих наповнювачів , твердих дев’яних порід , тисяч стібків , строчок і утяжок , сотень кріплень і мільйонів ворсинок тканини. І до вибору кожної частинки дивана , оббивки чи то сервісу , ми підходимо дуже відповідально і натхненно , не боїмося експериментувати і реалізовувати самі фантастичні ідеї . Незвичайний , практичний, доступний і завжди комфортний Gagarin ™ здатний зробити простори Вашого інтер’єру яскравим , живим і захоплюючим ! Всі дивани оснащені реактивними механізмами трансформації і розкладаються в просторе і зручне спальне місце для самих барвистих і захоплюючих снів ! З упевненістю можемо сказати , що таке поєднання якості , практичності за доступною ціною у всьому всесвіті знайти практично неможливо!

 

Космічна якість!

Ми ретельно стежимо за якістю наших диванів , крісел і пуфів , тканинок і кожного стібка . Продукція Gagarin ™ проводитися на серйозній меблевій фабриці і відповідає дуже суворрррим вимогам Держстандартів редакції 1979 року. Разом з цим , ми також використовуємо кращі рішення науково- технічного прогресу – кожна модель , яка виходить на орбіту , тестується по міжгалактичним стандартам якості ISO 9001. Наші фантастичні тканини , які прилітають до нас з усіх кінців всесвіту – це ідеально підігнані і надійні скафандри для диванів.

 

Ульотні ціни!

Ми знаємо , що Вам є , на що витратити гроші , тому хочемо змінити на краще повсякденне життя без додаткових витрат. Коли ми проектуємо диван , ми в першу чергу орієнтуємося на те , щоб його ціна була прийнятною , прагнемо робити все простіше , оптимальніше , ефективніше використовувати сировину , паливо та інші ресурси , щоб випускати в космічний простір якісні і при цьому недорогі дивани. Також у нас ПОСТІЙНО , а не тільки перед Новим Роком чи 8 Березня , діють акційні пропозиції та знижки , тому купити диван можна за дуууже приємною ціною.

Астрономический дизайн!

У дизайні м’яких меблів Gagarin ™ є все необхідне , але немає нічого зайвого. Він простий , рідний , функціональний і красивий. Кожен землянин – від романтика до мінімаліста , зможе знайти свою модель – пряму кубічну Астру або грайливу Кассіопею . Можливо – витривалий Пегас ! ? А може бути рідний стане космічна Вега ! ? Та ще й з добротним кріслом ! Політ Вашої фантазії буде втілений в життя – ми одягнемо об’єкт бажання в яскраву барвисту або м’яку пастельну обшивку , з радістю доставимо його в будь-який куточок всесвіту!

 

Ми інші !

Gagarin ™ – молода , амбіційна і дуже захоплена команда першопрохідців . Ми хочемо , щоб і Ви розділили нашу пристрасть до зручних , якісним і недорогим диванам . Ми молоді , але ми знаємо , що робимо і для цього у нас є все необхідне – велика сучасна фабрика , команда дизайнерів , конструкторів – технологів , фахівців по тканинах , продавців і непереборне бажання подарувати Вам тільки найкращі враження від польоту на диванах ! Ми віримо в мир у всьому космосі і в те, що в кожному будинку будь-якого куточка всесвіту повинен стояти стильний і якісний диван.

Тепер , завдяки ульотним цінами красиві і зручні дивани Gagarin ™ можуть бути доступні кожному!

Ваш , перший і найвідважніший Gagarin ™ :)

Відгуки щасливих власників

всі відгуки...